Fotogalerie

Valná hromada 2017

... a rok byl uzavřen  Děti z hodnotily svou práci a naplánovaly svou činnost na rok 2018. Odhlasovaly si výlety, kdy u přípravky zatím vede peklo čertovina a u Plamene oblíbená voda. I večerní schůze byla více jak dvouhodinová. Ano, bylo co hodnotit, rok byl velmi úspěšný a všichni se již těšíme na nové výzvy v roce 2018 

 

Číst dál: Valná hromada 2017

Cvičení 9.4. - JSDH Sovětice a JSDH Hněvčeves

V neděli 9.4. se opět konalo společné cvičení JSDH Sovětice a JSDH Hněvčeves. Tentokrát na téma lesní požáry a plnění vaku vrtulníku.

Číst dál: Cvičení 9.4. - JSDH Sovětice a JSDH Hněvčeves

Karneval 2017

Desátý společný karneval je za námi. V letošním roce na přání maminek byl pojat opět soutěžně a tanečně. Sešlo se na sedmdesát masek a legrace se užilo více než dost. Chci touto cestou poděkovat hasičkám ze Sovětic za přípravu a prováděním celým karnevalem. Maminkám z Hněvčevse za výrobu mňamek. SDH Hněvčevsi za občerstvení a za společnou přípravu a úklid SDH Sovětice. Foto: Matěj Krátký​

Číst dál: Karneval 2017

Cvičení 5.3. - JSDH Sovětice a JSDH Hněvčeves

V neděli 5.3. proběhlo další společné cvičení JSDH Sovětice a JSDH Hněvčeves. Tentokrát na téma dýchací technika při obsluze cisterny u zásahu a sebezachrana neboli slanění.

Číst dál: Cvičení 5.3. - JSDH Sovětice a JSDH Hněvčeves

Ples SDH Sovětice a SDH Hněvčeves

Již tradičně proběhl ve sportovní hale v Hněvčevsi HASIČSKÝ PLES, který společně pořádá SDH Sovětice a SDH Hněvčeves. Příjemným překvapením letošního plesu bylo opětovné vystoupení taneční školy TAK Dance Krok Hradec Králové s formací "Sen". K poslechu a tanci hrál LYRA CLUB Jaroslava Perného. A jaká byla velká tombola? Třeba travní sekačka, chlazení Lindr, živé sele, robot SENCOR nebo vysavač aj.. Výhercům gratulujeme a všem sponzorům děkujeme ! Tento ples byl 26. ročníkem, proto děkujeme všem, ať už stálým či novým účastníkům, jsme rádi, že se k nám vracíte. Poděkování patří též děvčatům s SDH Sovětice za krásnou výzdobu, Evě Krátké za administrativní přípravu plesu a Hospodě U Rechů za občerstvení. Děkujeme také všem, kdo pomohl s přípravou i úklidem. Věříme, že se Vám ples líbil a budeme se těšit zase za rok.

Číst dál: Ples SDH Sovětice a SDH Hněvčeves